Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası 2
Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası 3
Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası 4

Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası

(2 müşteri değerlendirmesi)

299,00

Ally Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası kısa detay

Kırmızı zincir detaylı suni deri çanta

 • Çapraz, omuz veya kol çantası olarak kullanılabilir
 • Zincir askılı kırmızı çantanın uzunluğu zinciri ile birlikte 70 cm.
 • Derinlik 20 cm.

2 adet stokta

Bu şık ve gösterişli modelin fiyatı ve teknik bilgileri hakkında

Açıklama

* Kampanyalı ve indirimli ürünleri Allyz'den uygun fiyatla satın al!

Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası

Kırmızı zincir detaylı suni deri çanta

 • Çapraz, omuz veya kol çantası olarak kullanılabilir.
 • Şık kıyafetleri tamamlayarak güzel bir kombin yapmak isteyen, ister gece  kullanışında abiye ister günlük kullanıma uygun zincir askılı kırmızı omuz çantası adeta görenleri kıskandıran gösterişli bir tasarıma sahip.
 • Sade ama modern ve değişik tarzda farklı bir çanta istiyorsanız bu model size göre.
 • Kırmızı renkli zincirli çantanın uzunluğu zinciri ile birlikte 70 cm.
 • Derinlik 20 cm.
 • Yapay derisi gerçek deri ile arasındaki farkı göstermeyecek kadar kaliteli görünüme sahip bu kırmızı çantayı öneriyoruz.

Teknik özellikleri:

 • Materyal Suni Deri
 • Boyut Orta boy
 • Renk Kırmızı
 • Ortam Gündüz / Gece
 • Desen Düz
 • Deri Kalitesi İmitasyon Deri
 • Koleksiyon Basic
 • Ek Özellik Mevcut Değil
 • Sürdürülebilirlik Detayı Evet
 • Paket İçeriği Tekli
 • Yaş Tüm Yaş Grupları
 • Ürün Detayı Suni Deri
 • Persona Smart

Kadın Çanta Modelleri

Farklı kadın çanta modelleri ve kadın çanta fiyatları ile değişik kadın çantaları reyonu ürünleri indirim ve kampanyalı fiyatlarıyla Alyz'de! Şık ve kaliteli  çantalar hem eşya taşımak hem de şık görünmek için en doğru tercihlerdir.

Bir kadının en çok gereksinim duyduğu aksesuarlardan olan çantalar öğrenci, genç kız, iş kadını fark etmeksizin her kadının ilgisini çeken aksesuarlardır.  Hatta bazıları için en önem verdiği eşyası ve adeta bir tutkudur.  Mesleği, yaşı veya tarzı ne olursa olsun bütün kadınlar kollarında, omuzlarında ya da sırtlarında taşımaktan keyif alacakları çantalara sahip olabilirler.

Bir taraftan eşyaların taşınması için tasarlanmış olsalar da, çantalar ayrıca giyim tarzını tamamlayan ve kişiliğinizi ortaya koymaya yarayan aksesuarlardır. Hatta bazen çantalar insanların başkaları hakkında fikir edinmek için gözlemledikleri ve bazen de dedikodu malzemesidir. Bu nedenle pek çok kadın, çanta alışverişi yaparken çanta modeli seçimine fazladan zaman ve özen harcayarak tarzını en iyi biçimde yansıtacak çantayı seçmeye çalışır. Gerçek deri kullanmak istemeyenler için suni deri, düğün davet gibi organizasyonlarda  parlak ve pullu kumaşlar, sıcak yaz mevsimlerinde hasır, tatilde plajda veya havuz kenarında su geçirmez, plastik malzemeler de çantaların üretiminde kullanılır.

Rengarenk Çantalar

O kadar çeşitli renkte ve o kadar değişik tonda çanta vardır ki saymakla tüketmek mümkün değildir. En beğenilen ancak klasik renkli siyah, kahverengi, beyaz ve bej kadın çanta modelleri daha sade renkleri beğenenler için standart renkli olsalar da daha rengarenk tasarımlı markaları ve renkleri kolayca bulunur.  Farklı renkleri seçenler için mor, kırmızı, taba, pembe, gri, krem, mavi, yeşil, turuncu gibi çok farklı renklerde ve hatta karışık renklerde dizayn edilen şık çantalar rahatlıkla bulunabilmektedir.

Çanta Çeşitleri

Çantanın kullanılacağı yer ve zamana göre değişen ihtiyaçlar ve kişisel zevkler hangi çantayı seçmek gerektiği konusunda belirleyicidir. Örnek olarak kol çantası veya clutch beğeniyor olabilirsiniz ancak yeni bir anneyseniz  elleri serbestçe kullanmaya yarar bir sırt çantası veya çapraz çanta gibi modeller tercih etmek daha doğru olur. Her çanta türünün kullanım amaçları farklı olabileceği gibi değişik giysiler ile kombin yapmak da olasıdır. Çantalarda kullanılan desensiz sade düz modeller veya kapitone desenli yani baklava motifli türler veya kroko desenli yani timsah derisi motifi olan türler ile her çeşit giysi kombinasyonunu yapmak ve geniş bir koleksiyon oluşturmak mümkün.

Kadın Kol Çantası modelleri

Omuz çantası da denilen kol çantaları isminden de anlaşılacağı gibi omuza veya kola takılırlar. İki geniş askısı (kayışı) sayesinde en çok tercih edilen omuz çantaları türlü mesleklerden çok çeşitli kadın tarafından tercih edilir. Farklı büyüklükteki  omuz çantası modelleri değişik büyüklüklerde olabileceği gibi zarif küçük çantalar da tercih edilebilir. Kol çantası hem gündelik (=casual) hem de özel günlerde kullanılabilir. Baget çanta modelleri ise alışılagelmiş kol ve omuz çantalarına oranla daha küçük boyutlarda ve kısa saplı tasarımlar olsa da mini modellerin yanısıra  oversize tasarımlarla da üretilmektedir. Baget çantalar genellikle omuz askılı olup, kolun hemen altıda taşınabilen yani koltuk altında dahi rahatlıkla taşınan, kısa sapları nedeniyle kolda da rahatça taşımaya uygun stillerde üretilmişlerdir. Bu mini çantalar fazla eşyası olmayanlar için en şık ve en ideal türlerdendir. Oversize büyük baget çanta modelleri ise saplarının kalın olması nedeniyle omuzların ağrımasını ve acımasını önlerken, askıların omuzdan düşmesini engelleyen kayışları (askıları) ve geniş hacimli hazneleri gereği yanınızda daha çok eşya taşıma lüksü sağlarlar.

Hobo Çanta

Gündelik yaşamda oldukça sık kullanılan popüler türlerden olup, çok farklı amaçla kullanılabilen ve genel olarak omuzda taşınan ve hilal biçiminde olan büyük çanta modellerindendir. Kavisli yapıları, hilal yani ay şeklindeki tasarımları nedeniyle hobo çanta modelleri çok sık tercih edilen çantalardandır.

Tote Çanta

Uzun ve geniş boyutlu omuz hizasında taşınabilir büyük çanta çeşitlerinden olan tote çantalar genişlik avantajı sayesinde kolay kullanımları ile genellikle alışveriş çantası olarak bilinir ve özellikle genç kızlar arasında çok yaygın bir çanta tipidir. Tote Bag olarak da bilinen, moda dünyasında ve kadınlar arasında Shopper çanta adıyla da anılan tasarımlardır.

Kova Çanta

Kova gibi ve geniş askıları olan bir tür omuz çantasıdır. Kova çantalar geniş tasarımları nedeniyle eşyalarınızı nasıl sığdıracağınız konusundaki endişelerinizi giderebilecek fazlaca eşyanın taşınabileceği büyük çanta modellerindendir.

Kadın El Çantası modelleri

Elde tutulan çantalar olan ve genellikle özel gün ve davetlerde, daha çok geceleri kullanıma uygun olan el çanta modelleri özellikle  abiye elbiselerin tamamlayıcı aksesuarlarıdır. El çantaları derinin yanı sıra parlak kumaşlar ve payetler gibi materyallerle gece kıyafetleriyle uyumlu clutch çantayı tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda yanınızda az miktarda eşya taşıyorsanız ve çanta elde taşımak rahatsız etmiyorsanız portföy çanta modellerini  de tercih edebilirsiniz.

Bilek Çantaları

El bileğinin kolayca kavrayabileceği uzunlukta askısı veya kayışı olan bir tür küçük çanta çeşidi olup, hafiflikleri nedeniyle kolayca tanınan türlerdendir.

Clutch Çanta modelleri

Askısız ve kulpsuz küçük çanta çeşitlerinden olup, daha çok  gece giysileriyle kombin yapılan ve cüzdana benzeyen hafif el çantalarıdır. Zarf biçiminde olanları veya kilitli biçimde olan bu tasarımlar pratik ve cüzdandan biraz daha büyük olması nedeniyle kolay taşınabilir çantalardır.

Gelin Çantaları

Nişan ve Evlilik törenlerinde kullanılan, küçük boyutlu, hafif ve yumuşak dokulu değişik kumaşlardan tasarlanan, güzel ve şık süslemeleri olan ve genellikle beyaz, krem gibi renklerde üretilen çantalardır. Evlilik merasiminde misafir iseniz elbisenize uyumlu olmasına, bizzat gelin siz iseniz gelinliğin rengine uyumuna çok dikkat edilmesi gereken aksi durumda gelinlik ile uyumlu olmayan bir çantanın gelinlikle yarışmamasına önemle dikkat edilmelidir.

Kadın Çapraz Çanta modelleri

Hareket serbestisi gereken isteyen kadınlar için önerilen çapraz çanta modelleri anahtar ve cep telefonu gibi küçük ve hafif eşyaları taşımak için pratik ve şık çantalardır.  Çapraz çanta da omuz çantası gibi çok yönlü kullanılabilirliğe sahip olduğu için sıkça tercih edilir. Çapraz askılı postacı çanta sahip olduğu ayarlanabilir askıları ile rahatça kullanılabilir.

Zarf ve Portföy  Çanta modelleri

Çapraz çanta olarak omuza asılabilen portföy çantaların yanı sıra zarf tipinde olan çeşitlerden de söz etmek de mümkündür. Zarf çanta modelleri daha çok elde taşınmaya uygun bir tür olmakla birlikte doğru kıyafet tercihiyle rahatlıkla kullanılabilir.

Kadın Bel Çantası modelleri

Genellikle ters üçgen gibi görünen bel çantaları uzun yıllar eller serbest bir şekilde hareket özgürlüğü sağlayan ve hem kolay ulaşılabilir olması ve hem de güvenlik nedeniyle önde taşınması gibi özellikleri nedeniyle erkeklerin de kadınların da en çok tercih edilen çantaları arasında yer alır.  Bedeni saran skinny kot pantolonlar ve kazaklar ile kolayca kombin yapılabilen bel çantası modelleri daha çok sıkça tatil aktiviteleri ve seyahate çıkanların pasaport, kimlik, ehliyet ve para gibi hafif şeyleri taşımak için harika seçimlerdir.

Plaj Çantası

Tatillerde, otellerde, deniz ve plajlarda kullanılmak için tasarlanan çok geniş, çok renkli, canlı desenleri olan plaj çantaları değişik malzemelerden yapılsa da genellikle kanvas kumaşlardan üretilirler. Hasır  çantalar da bu kategorideki tasarımlara dahildir (Hasır malzemeden üretilen ancak plaj çantası olmayan büyük veya küçük hasır kol çantaları da bulunmaktadır.)

Sırt Çantası modelleri

Özellikle öğrenciler tarafından kullanılan  ve elleri  tamamen serbest bırakan bu sırt çantası modelleri sırtta taşınan içine bilgisayar, tablet gibi çok farklı eşyaları koyabileceğiniz çantalardan olup, çeşitli yaş ve tarzlara hitap eder. Sırt çantası sahip olduğu iki omuz askısı ile  ağırlığı bedene eşit oranda dağıtarak yorulmayı önleyen pratik ve kullanışlı bir türdür. Çift kulplu olan ve genellikle okul döneminde kullanılan ve sırtta taşınan sırt çantaları gündelik kullanımda spor giysilerle uyumlu  ve taşıması kolay ürünlerdir.

Spor Çantası

Spora giderken kullanılan ve büyük bir bölmesi olan spor çantalarını aynı zamanda seyahatlerde kullanabilir, spor giysiler ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

Eyerli Çanta

Omuzda veya elde taşınabilen, bolca cepleri olan ve geniş bir depolama alanı olan, eyer kayışı gibi bir kayış askısı ile üretilen rahat ve büyük çanta modelleri arasında anılan değişik tarzda bir türdür.

Çanta seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Kışlık veya yazlık çanta alırken nelere dikkat edilmesi gerek sorusunun cevabı öncelikle yaşam tarzınız ve zevkler olacaktır. Hangi çantayı seçmek gerektiğine özellikle siz karar verebilirsiniz. İpli askı mı, fularlı veya zincirli bir çanta mı tercihler tamamen kişiseldir. Nakışlı, broşlu mu olacak, desen motifli mi sade mi olacak, aradığınız stil olan omuz çantası, el çantası veya hafif bir sırt çantası mı olmalı buna kişisel beğeni karşılaştırması yapıp karar verme yetkisi sadece sizde. Ayrıca imal edilirken kullanılan ana malzemeler, dikişler, fermuar ve mıknatıslı kilit gibi aparatlar çantanın kalitesini belirlemede ve kolay bir seçim yapmak konusunda size yardımcı olabilir. Bunlara ek olarak satın almadan önce rahatça taşınabileceğini öğrenmek üzere, çantası askısı boyutunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Çok kısa veya uzun askılar veya askısı ayarlı olan ürünler tüketiciyi hayal kırıklığına uğratır. Bu nedenle zincir, fular, ip veya kumaş ile üretilmesine bakılmaksızın askı uzunluğunu ve askılarının ayarlanabilir olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir.

Çanta nasıl saklanır, Çanta Bakımı nasıl yapılır?

En pahalı çanta da olsa en ucuz olanını da alsanız çantaların bakımı ve uzun ömürlü dayanıklı çanta sahibi olmak isteyenler için özet bilgileri derledik. Çantayı kısa zaman zarfında kullanmayacaksanız onu askılarından asmamalı ve boş çantayı kağıt ve benzeri dolgu maddeleri ile doldurarak ve ürünü alırken yanında verilen bez torbaların içerisinde saklamalı, üzerine asla başkaca bir eşya koymamalısınız. Çanta, eldiven, kemer gibi aksesuarları her gün arka arkaya kullanmamalı, kuru bir dolapta bez saklama eşyaları içinde katlama yapmadan saklamalısınız.

Mevsimlere göre çanta tercihi

Sonbahar gelince dolabımızı mecburen yeniliyoruz. Ayakkabılarımızı yeniliyoruz. Peki çantalarımız? İlkbahar ve yaz aylarında kullandığımız renkli, minik çantalar sonbahar ve kışın da işimize yarar mı sizce? Ne yazık ki hepsi değil. Renk olarak, tarz olarak çantalarımızı da mevsime göre değiştirmemiz gerekiyor. Daha koyu renkler, deriler, büyük ebatlar sonbahar ve kış mevsiminde ihtiyacımız olan çantalar. Kışın nedense daha çok eşyamızı yanımızda taşıma gereği duyuyoruz bu da kolumuza attığımız minik yazlık çantaları artık işe yaramaz hale getiriyor.

 

[video width="1202" height="1802" mp4="https://www.allyz.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/cantalar-karma-trendyol.mp4"][/video]

 

İster sırt çantası olsun isterseniz bir clutch...Tasarımı, kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sizi mutlu edecek, yıllar boyunca günlük ve profesyonel yaşamınızda size eşlik edecek çanta modellerini Allyz'de bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı da olsa çantaya yaptığınız yatırımın karşılığını alabilmek ve uzun seneler kullanabileceğiniz, dayanıklı ve kaliteli bir çantaya sahip olabilmek için AllyZ kadın çanta reyonunu takip etmenizi tavsiye ediyoruz.


Allyz Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası


Yeni sezonda mevsimlik kullanım için farklı şık Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası kombinleri oluşturmak için gösterişli ve değişik Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Çeşitli markalar ile indirim kupon kodu ve özel kampanyalar için ilgili reyondan kaliteli Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası fiyatları ve avantajlı fırsatları listeleyebilir ve güvenilir bir biçimde satın alabilirsiniz.
Bugün: 16-Jul-2024 19:43:48
Uluslararası saat: 16-07-24 16:43:48
Fiyat güncelleme tarihi ve Günü : Cumartesi

Ek bilgi

Marka

Beden

Renk

* Kampanyalı ve indirimli ürünleri Allyz'den uygun fiyatla satın al!

RENK KOMBİNASYON TABLOSU

Aşağıdaki renk paleti kılavuzuna bakarak seçmiş olduğunuz ürünün hangi renkler ile uyumlu veya hangi renklerle kontrast yaptığını görerek yapacağınız kombine karar verebilirsiniz.

Renk kombinasyon tablosu. Uyumlu renkler, kontrast renkler.
ALLYZ.com.tr Renk kombinasyon tablosu. Uyumlu renkler, kontrast renkler.

Nasıl Yaparım?

Yatay veya dikey olarak tabloya baktığınız zaman satın aldığınız veya alacağınız materyalin rengini takip ederek, moda ve beğeni seçiminize uyumlu rengi görerek belirleyebilirsiniz.

Böylece tamamlayıcı renkler veya zıt renklerle deneme yapabilirsiniz. Ton farklılıklarına ve benzer tonların nasıl görüneceğine karar verebilirsiniz.

(*) Renk uyumu tablosu görseline tıklayarak daha büyük boyutta inceleyebilirsiniz (Sayfadan çıkmadan farklı sayfada açılır. İncelemeniz bittiğinde paleti kapatabilirsiniz.).

 


Allyz Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası


Yeni sezonda mevsimlik kullanım için farklı şık Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası kombinleri oluşturmak için gösterişli ve değişik Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Çeşitli markalar ile indirim kupon kodu ve özel kampanyalar için ilgili reyondan kaliteli Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası fiyatları ve avantajlı fırsatları listeleyebilir ve güvenilir bir biçimde satın alabilirsiniz.
Bugün: 16-Jul-2024 19:43:48
Uluslararası saat: 16-07-24 16:43:48
Fiyat güncelleme tarihi ve Günü : Cumartesi

Suni Deri Kırmızı Omuz Çantası için 2 değerlendirme

 1. Buse M.

  Cuma günü sipariş verdim bu kırmızı çantayı. Pazartesi elime ulaştı. Şaşırdım doğrusu. Ama çok güzel bir omuz çantasıymış. Bayıldım, harika.

 2. özlem şen…

  Kırmızı omuz çantası çantası bugün geldi de bir de ne göreyim. Yanında bir hediye, güzel bir not… Hediyeye mi, çantanın kalitesine mi, hızlı sipariş teslimine mi teşekkür edeceğimi şaşırdım doğrusu. Nişanda takacaktım bu çantayı ama haftasonu. Ne diyeyim, sağol allyz online diyebiliyorum ve herkese öneriyorum.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir